Ostatnia aktualizacja strony: 10.04.2024, 15:45

Oferty pracy

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Psycholog w Zespole do Spraw Pieczy Zastępczej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Legnicy poszukuje pracownika na stanowisko psychologa w Zespole do Spraw Pieczy Zastępczej.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia. Preferowane specjalności związane z pracą z dzieckiem i rodziną oraz 2-letnie doświadczenie w poradnictwie rodzinnym;
  2. Wysokie kompetencje w zakresie komunikacji interpersonalnej;
  3. Wnikliwość, umiejętność analitycznego myślenia, empatia, obiektywizm;
  4. Dobra organizacja pracy, zaangażowanie;
  5. Umiejętność pracy zespołowej;
  6. Wiedza z dziedziny psychometrii i umiejętność posługiwania się specjalistycznymi narzędziami badawczymi.

Zakres zadań:

Przeprowadzanie badań psychologicznych i wydawanie opinii o kandydatach na rodzinę zastępczą lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka oraz rodzinom zastępczym.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie.

Aplikację zawierającą List motywacyjny, CV oraz kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i przebieg zatrudnienia należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Nabór na stanowisko psychologa w Zespole do Spraw Pieczy Zastępczej” w sekretariacie MOPS w Legnicy przy ul. Poselskiej 13 pokój nr 26.

Niewykorzystane oferty kandydatów po trzech miesiącach od dnia ogłoszenia naboru zostaną zniszczone.

Metadane

Data publikacji : 05.01.2021
Podmiot udostępniający informację:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Agata Małko Dział Organizacji i Obsługi Administracyjnej
Osoba udostępniająca informację:
Piotr Lach Dział Organizacji i Obsługi Administracyjnej

Opcje strony

©-2024 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL